Skip to main content

Board Members


Nathan Baker, Chair

CHAIR

Nathan Baker

Architect
Term Expires: 12/09/2025

Candace Dillingham, Vice Chair

VICE CHAIR

Candace Dillingham

Landscape Architect
Term Expires: 7/01/2026
 

Vicki VanStavern, Secretary-Treasurer

SECRETARY-TREASURER

Vicki VanStavern

Registered Commercial Interior Designer
Term Expires: 1/09/2027

J Mark Taylor, Registered Commercial Interior Designer

J Mark Taylor

Registered Commercial Interior Designer
Term Expires: 12/09/2025

Betsy Guthrie-Brunsteter, Architect

Betsy Guthrie-Brunsteter

Architect
Term Expires: 7/01/2024

Scott Howard, Landscape Architect

Scott Howard

Landscape Architect
Term Expires: 7/01/2028

David Blackburn, Public Member

David Blackburn

Public Member
Term Expires: Coterminous with Governor

Elizabeth Glasgow, Architect

Elizabeth Glasgow

Architect
Term Expires: 1/09/2025

Wade Scaramucci, Architect

Wade Scaramucci

Architect
Term Expires: 1/09/2027

M. Bradley Gaskins, Architect

M. Bradley Gaskins

Architect
Term Expires: 7/01/2024

James Hasenbeck, Architect

James Hasenbeck

Architect
Term Expires: 7/01/2026

Last Modified on Jan 10, 2024
Back to Top